Užívejte unikátních mořských procedur

Vyzkoušejte cenově výhodné balíčky

Darujte neobyčejný zážitek

  • Terapie mořským vzduchem

   Terapie mořským vzduchem

  • Svěží mořský vzduch

   Svěží mořský vzduch

  • Svěží mořský vzduch

   Svěží mořský vzduch

  Popis procedury

  Díky nejmodernější technologii, která generuje jemnou páru sycenou 95% kyslíkem, ozonem a mlhou s rozptýlenou mořskou solí, vaše tělo vstřebá skrze dech a kůži vše, co nabízí mořské klima. Zážitek Vám navíc umocní chromoterapie – stimulace barvami a jemné sprchování. Půl hodina pobytu v tomto prostředí, kde se budete cítit jako v deštném pralese, dokáže nahradit dva dny u moře. A aby byl zážitek kompletní, nabídneme Vám fresh džus a můžete se zaposlouchat do audio programu, který Vás provede technikami dechu, abyste si z této terapie odnesli maximum pro své tělo i duši.

  Indikace

  Terapie kyslíkem, ozonem a mořskou solí je velmi vhodná pro všechny s problémy dýchání, kůže a nervovým systémem.

  Účinky

  Pozitivní účinky mořského vzduchu jsou neoddiskutovatelné. Využívá se při podpůrné léčbě rýmy, včetně alergické, nachlazení, bronchitid, chronické sinusitidy, aktivuje imunitu. Vysoký obsah kyslíku a ozonu naopak přispívá k celkové regeneraci organismu, eliminuje stres a napětí a má pozitivní vliv na léčbu zánětlivých procesů v těle. Chromoterapie působí na zklidnění nervové soustavy. Z esoterického hlediska sůl očišťuje energetické tělo.

 • Terapie mořským vzduchem

  Zadýcháte se do ozónu, čístého 95% kyslíku, jemné mlhy s mořskou solí, přírodních eseniálních olejů, které uvolňují dýchací cesty, zažíjete jemný deštík, ale i pořádný liják jako v deštném pralese a navíc se zaposloucháte do audio programu, který Vás provede dechovým cvičením.

  Doba trvání: 30 minut
  Cena procedury: 350,- Kč
  Objednat ›