Užívejte unikátních mořských procedur

Vyzkoušejte cenově výhodné balíčky

Darujte neobyčejný zážitek

  • Sluneční terapie

   Sluneční terapie

  Popis procedury

  Nasadíte si brýle, vetřeme Vám do těla rychlovstřebatelné ultramastné tělové mléko s mořskou řasou, zavřete oči, zaposloucháte se do zvuků moře a vystavíte tělo účinkům bílého světla. Naše solární lampy jsou nejmodernější na trhu, jsou zcela bezpečné, neboť obsahují stejný spektrální rozsah jako přirozené sluneční záření, na které je lidský organismus zvyklý.

  Účinky

  Slunečnní pláž působí blahodárně na organismus - aktivuje prokrvení organismu, zlepšuje funkci nervového systému, posiluje oběhový systém a krvetvorbu, aktivuje imunitní systém a navíc jemně opaluje. Tato terapie, která pracuje primárně s kůží, se dá umocnit i aplikací bahna na části těla, které si sami vyberete. Zasychající bahno má mimořádně detoxikující účinky a je balzámem pro Vaši kůži. Z esoterického hlediska světlo stimuluje a navrací radost do života.

  Kontraindikace

  Sluneční pláž může využívat jen klient se zdravou kůží. V opačném případě podle doporučení odborného lékaře. Jde o ryze individuální zdravotní okolnosti vycházející z fototypu pleti a zdravotních rizik jedince.

 • Sluneční terapie

  Bez slunce není života! Nedostatek světelných paprsků způsobuje melancholické stavy, které můžou přecházet do stavů smutku a depresí... od těch je jen kousek k onemocnění fyzických orgánů...

  Doba trvání: 30 minut
  Cena procedury: 350,- Kč
  Objednat ›