Užívejte unikátních mořských procedur

Vyzkoušejte cenově výhodné balíčky

Darujte neobyčejný zážitek

  • Omlazující Comra terapie

   Omlazující Comra terapie

  Popis procedury

  Comra terapie napomáhá lidskému organismu v jeho přirozené schopnosti vyléčit se sám a vychází z holistického přístupu k člověku. Patentovaný přístroj v sobě kombinuje infračervený laser, světlo, magnet a ultrazvuk. Výzkumem bylo zjištěno, že v určité kombinaci těchto čtyř záření dochází k nastartování sebeléčebných procesů organismu. Comra terapie dokáže aktivně stimulovat mitochondrie buněk (elektrárnu buňky) a tím se buňky navrací do stavu harmonie, čímž se spouští omlazovací procesy buněk, aktivuje imunitní systém a dokáže mnohem více. Zde uvádíme oblasti využití: http://www.comra.cz/comra-terapie/oblasti-vyuziti/. Vřele doporučujeme terapii omlazování obličeje a stimulaci imunitního systému.

  Účinky

  Červené světlo nejen omlazuje, ale je ideální pro hojení jizev a ekzémů a poranění kůže. Regeneruje pohybový aparát – i při omezené hybnosti, artróza páteře – pooperační a poúrazové stavy - pohmožděniny, zmírňuje otoky, záněty, bolestivé stavy.
  Comra terapie dokáže aktivně stimulovat mitochondrie buněk (elektrárnu buňky) a tím se buňky navrací do stavu harmonie, čímž se spouští omlazovací procesy buněk, aktivuje imunitní systém a dokáže mnohem více.

 • Omlazující Comra terapie

  Světlo léčí, to věděli už ve starém Egyptě.

  Doba trvání: 30 minut
  Cena procedury: 490,- Kč
  Objednat ›