Užívejte unikátních mořských procedur

Vyzkoušejte cenově výhodné balíčky

Darujte neobyčejný zážitek

  • Maska na obličej z afrického bahna s mořskou řasou

   Maska na obličej z afrického bahna s mořskou řasou

  Popis procedury

  Tzv. modrý jíl je velmi nasycen křemíkem a díky vysokému osmotickému tlaku z těla doslova vytahuje toxiny a naopak tělo sytí čistou přírodou.
  Na obličej používáme zásadně africký jíl s mořskou řasou a eukalyptem s výraznými detoxikačními a omlazujícími účinky.
  Ideální jsou terapeutické horké bahenní zábaly v naší exkluzivní suché zábalové vaně se suchými hydro-masážemi. Zahřátím bahna před jeho aplikací dojde k rozpuštění krystalů solí a minerálů a snadněji se aplikuje. Zároveň je nahřáté na teplotu lidského těla pro aplikaci příjemnější a v kombinaci se zábalem dochází k maximálnímu využití solí, minerálních a stopových prvků a zvýšení léčebných a relaxačních účinků.

  Indikace

  Síla bahna je neobyčejná, i co se tzv. nakopnutí organismu týče. V terapeutické praxi se modrý jíl používá při terapiích s dětmi, staršími lidmi nebo klienty, kteří jsou oslabeni nemocí. Tato terapie je vřele doporučována pro zmírnění bolestí, při revmatismu, artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev.

  Účinky

  Křemíkzpevňuje kosti, zuby a podporuje růst. Má dobrý vliv na srdce, cévy avýrazně pomáhá při léčbě kožních nemocí (ekzémy, lupenka).
  Modrý jíl má protizánětlivé účinkypři artritidě, svalových zánětech, akné a jiných zánětlivých procesech, podporuje tvorbu lymfocytů a tím posiluje imunitní systém celého organismu, redukuje otoky, vyhlazuje vrásky, příznivě ovlivňuje regeneracia hydrataci kůže, stimuluje tvorbu kolagenu.
  Teplé bahenní zábaly mají výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a pohybového aparátu.

  Doporučení

  Při bahenních procedurách doporučujeme mít vlastní plavky.

 • Maska na obličej z afrického bahna s mořskou řasou

  Na obličej používáme zásadně africký jíl s mořskou řasou a eukalyptem s výraznými detoxikačními a omlazujícími účinky.

  Doba trvání: minut
  Cena procedury: 150,- Kč
  Objednat ›