Užívejte unikátních mořských procedur

Vyzkoušejte cenově výhodné balíčky

Darujte neobyčejný zážitek

  • Exkluzivní vícefunkční hydromasážní vana s jodobromovou solankou

   Exkluzivní vícefunkční hydromasážní vana s jodobromovou solankou

  Popis procedury

  Probublávání aktivizuje absorpční schopnost kůže a současně se minerály snadněji vypařují, díky čemuž se mohou aktivně vstřebávat i dechem. A aby byl zážitek z koupele skutečně jako v moři, přidáváme do ní i mořskou řasu Chlorellu, která svými oleji dokáže nastartovat detoxikační procesy v těle. Mořskou Chlorellu pro nás vyrábí v Akademii věd.

  Indikace

  Koupel je ideální při svalových potížích, problémech s pohybovým aparátem (revma, záněty kloubů, šlach, svalů), pohmožděninách, hypertenzi, dýchacích problémech (astma, rozedma plic, záněty průdušek, zaprášené plíce), poruchách spánku, stresu, napětí, únavě, vyčerpání a nedostatku jodu.

  Účinky

  Jodizace organismu napomáhá při cévních onemocněních, aktivuje krevní a lymfatický oběh a také podporuje hojení kůže (ekzémy, akné, mykózy, lupenka, celulitida).
  Zlepšuje se funkce nervů, snižuje se hladina cholesterolu a krevních tuků. Všeobecně lze konstatovat vynikající preventivní, protizánětlivé a regenerační účinky koupele v jodobromové solance. Mořská voda má z esoterického hlediska schopnost výrazně pročišťovat auru.

 • Exkluzivní vícefunkční hydromasážní vana s jodobromovou solankou

  Zdalipak víte, že se jod vstřebává zejména kůží? Jodobromová solanka v kombinaci s mořskou solí a solí z Mrtvého moře je ideálním zdrojem jodu a ostatních minerálů, které se díky jemnému perlení snadno vstřebávají kůží.

  Doba trvání: 30 minut
  Cena procedury: 790,- Kč
  Objednat ›