Užívejte unikátních mořských procedur

Vyzkoušejte cenově výhodné balíčky

Darujte neobyčejný zážitek

  • Antistresová BIOENERGETICKÁ terapie

   Antistresová BIOENERGETICKÁ terapie

  Popis procedury

  Sigmund Freud přišel na skutečnost, že se stres ukládá ve fyzickém těle v podobě tzv. krust, jeho žák Wilhelm Reich jeho teorii rozpracoval a vyvinul bioenergetickou terapii, která účinně odstraňuje tyto bloky. Dr. Grad, žák Reicha,  na univerzitní půdě  jeho výzkum rozšířil a jeho žák  Čechokanaďan A. Pončík tuto terapii přinesl do Evropy. My máme tu čest, že první kurs bioenergetické terapie vznikl právě a naši terapeuti byli 3 měsíce intenzivně školeni. 

   Bioenergie je nejpřirozenější forma energie, která tvoří podstatu  živé i neživé hmoty a pokud se dokáže správně usměrnit, pak stimuluje regenerační procesy v organismu tím, že jde přímo do podstavy problému. Nežádoucí účinky neexistují.  Naši terapeuti si troufnou na následující oblasti: stres, rovnováha, karpální tunely, močový měchýř, bolesti (např. klouby, páteř), sexuální problémy, harmonizace  psychiky, cirkulace krve a mnohé další.  

   

   

 • Antistresová BIOENERGETICKÁ terapie

  Bionergetická terapie dokáže bez jediného doteku pomoci od bolesti, startuje regenerační procesy v organismu, účinně odstraňuje bloky způsobené stresem a dokáže dostat tělo a psychiku do stavu harmonie.

  Doba trvání: 60 minut
  Cena procedury: 1000,- Kč
  Objednat ›